Ochrana súkromia


Ochrana súkromia

Vaše súkromie je dôležitou súčasťou nášho vzťahu s vami. Ochrana vášho súkromia je len súčasťou nášho poslania poskytovať bezpečné webové prostredie. Pri používaní našej stránky vrátane našich služieb zostanú vaše informácie prísne dôverné. Príspevky na našom blogu alebo na našom fóre sú verejne prístupné; preto pri komunikácii s ostatnými nezverejňujte žiadne osobné údaje. Za tieto činy nenesieme žiadnu zodpovednosť, pretože za adekvátne a bezpečné zverejňovanie obsahu na našej stránke nesiete výhradnú zodpovednosť. Vaše údaje nebudeme zdieľať, prenajímať ani poskytovať tretím stranám.

Keď navštívite našu lokalitu, zhromažďujeme technické informácie o vašom počítači a o tom, ako pristupujete na našu lokalitu, a tieto informácie analyzujeme, napríklad adresu internetového protokolu (IP) vášho počítača, operačný systém používaný vaším počítačom, prehliadač (napr. Chrome, Firefox, Internet Explorer alebo iný), ktorý váš počítač používa, názov vášho poskytovateľa internetových služieb (ISP), adresu URL (Uniform Resource Locator) webovej lokality, z ktorej prichádzate, a adresu URL, na ktorú prechádzate ďalej, a určité prevádzkové ukazovatele, napríklad počet použití našej lokality. Tieto všeobecné informácie nám môžu pomôcť lepšie pochopiť, ako sa naša webová lokalita zobrazuje a používa. Tieto všeobecné informácie o našej stránke môžeme poskytnúť našim obchodným partnerom alebo širokej verejnosti. Napríklad informácie o počte denných jedinečných návštevníkov našej webovej lokality môžeme zdieľať s potenciálnymi firemnými partnermi alebo ich použiť na reklamné účely. Tieto informácie neobsahujú žiadne vaše osobné údaje, ktoré by sa dali použiť na kontaktovanie alebo identifikáciu vašej osoby.

Keď umiestňujeme odkazy alebo bannery na iné stránky našej webovej lokality, upozorňujeme, že nekontrolujeme tento druh obsahu ani postupy alebo zásady ochrany osobných údajov týchto stránok. Neschvaľujeme ani nenesieme žiadnu zodpovednosť za zásady ochrany osobných údajov alebo postupy zhromažďovania informácií na iných webových stránkach, ako sú spravované stránky Inzerta.sk Slovensko.

Na ochranu vašich identifikačných údajov pri prenose k nám používame najvyšší dostupný bezpečnostný štandard. Všetky údaje uložené na našich serveroch sú chránené zabezpečeným firewallom, aby nemohlo dôjsť k neoprávnenému použitiu alebo činnosti. Hoci vynakladáme maximálne úsilie na ochranu vašich osobných údajov pred stratou, zneužitím alebo zmenou tretími stranami, mali by ste si byť vedomí, že vždy existuje riziko, že sa nízkym úmyslom podarí nájsť spôsob, ako prekaziť náš bezpečnostný systém, alebo že internetové prenosy môžu byť zachytené.

Vyhradzujeme si právo bez predchádzajúceho upozornenia kedykoľvek a z času na čas zmeniť, upraviť, pridať alebo odstrániť časti našich zásad ochrany osobných údajov. Tieto zmeny budú verejne zverejnené na našej webovej lokalite. Keď navštívite našu webovú lokalitu, akceptujete všetky podmienky našich zásad ochrany osobných údajov. Vaše ďalšie používanie tejto webovej lokality predstavuje váš trvalý súhlas s týmito podmienkami. Ak nesúhlasíte s podmienkami našich zásad ochrany osobných údajov, mali by ste prestať používať našu webovú lokalitu.